About us

Вітання усім книголюбам у США!

Наша сімейна інтернет-книгарня допоможе придбати якісні та неймовірні видання дорослої та дитячої літератури українською мовою за доступною ціною.
Знаходьте те, чого потребує ваше книжкове серце, замовляйте та поповнюйте свою домашню бібліотеку📚🇺🇦❤️

Про книгарню

     Сімейна українська інтернет-книгарня Sokolya Ukrainian Books створена з любов‘ю до всього українського.

     Коли виник задум про її відкриття (ще в далекому 2019 році), то основною метою власниця Оксана бачила популяризацію читання серед українців в США та доступність українських книг в кожному американському домі.
Але повномасштабне вторгнення росії в Україну внесло свої корективи.
І до цієї мети додалося ще й величезне бажання підтримати українську економіку (книговидавців, авторів, ілюстраторів, друкарні, всіх тих, хто створює українську книгу).

 

Про ціноутворення

     Ми розробили реальну політику ціноутворення, де кінцева вартість кожної книги включає:

  • ціну на книжковому ринку України (співпраця безпосередньо не лише з видавництвами, а й з авторами (саме тому в нас є унікальні книги з автографами) дозволяє максимально скоротити витрати на закупівлі. В той же час деякі маленькі видавництва, надаючи знижку, не отримують практично доходу. В такому разі ми сплачуємо повну суму, але для наших читачів рахуємо книги зі знижкою;
  • витрати на доставку (середня вартість доставки кг книг коштує від 10$ до 20$ в залежності від вибору перевізника та формування посилок видавцем чи автором). Крім цього книги часто приїжджають пошкоджені або повністю втрачені. В цьому випадку всі ризики і витрати ми беремо на себе, не відносимо їх на вартість інших книг;
  • податки та збори (хоч ми і є сімейною справою, та маємо офіційно зареєстрований бізнес; податок на товари сплачуємо відповідно до вимог штату);
  • комісію платіжних систем (зручність використання різних способів оплати цінується нашими читачами, але ці послуги від банків, на жаль, не є безкоштовними і додають до ціни 2,5-6%);
  • витрати на упаковку (ми оптимізували вартість упаковки і її якість, для того, щоб кожна книга приїхала в новий дім цілою та неушкодженою).


     Разом з тим сімейна справа дає і свої суттєві переваги. У вартість книг не входять:

  • витрати на доставку книг до відділень пошти (це вклад і підтримка від чоловіка);
  • послуги з пакування;
  • невеличкі сюрпризи (закладинки від Миколки, листівки подяки тощо);
  • оплата ведення сайту тощо.


     Все це робиться всією сім‘єю спільно і з любов‘ю до кожного нашого читача. А підбірки книг для інтернет-книгарні здійснюють усі члени сім‘ї, в тому числі і 9-річний син Миколка та 2-річна Софійка.

***

     Часто нас запитують в повідомленнях: «Чи допомагаємо ми ЗСУ та Україні в цілому? Чи включена така допомога у вартість книг?»

     Ми завжди вважали, що кожен справжній українець зараз робить все можливе для нашої спільної перемоги. І фінансово, і фізично, і морально. Саме тому немає необхідності збільшувати ціну книги, щоб ці гроші перераховувати на допомогу Україні. Але частину доходу і сімейного бюджету власниці книгарні обов‘язково спрямовуємо на підтримку ЗСУ через фонди «Повернись живим» і «Фонд Сергія Притули», а також локальні осередки збору коштів та необхідних для військових речей.

 ***

      Невеликий прибуток, який ми отримуємо, дозволяє компенсувати величезні затрати часу на вибір, закупівлю, отримання, сортування, управління сайтом, пакування та відправку книг до своїх читачів в США. Але Sokolya Ukrainian Books - це потрібне всім нам хобі, ніж спосіб заробітку чи просто бізнес.

Дякуємо за довіру і за те, що обрали нас за своїх провідників у неймовірний світ української книги.